«مأمور انتقال» از سینما به سیما می آید

نوشته شده توسط محمدرضا کلانتر در تاریخ .

 علی رضا باشکندی دوبله سریال «مأمور انتقال» را برای تلویزیون به پایان رساند.  

 این اثر بر اساس فیلم 3 قسمتی «مأمور انتقال» (ترانسپورتر) که جیسون استاتام نقش اصلی آن را بازی کرده بود، ساخته شده است. داستان درباره فرانک - با بازی کریس ونس و گویندگی بهرام زند -  مأمور سابق نیروهای مخصوص است که بدون هیچ سؤالی انواع و اقسام محموله ها را با ماشین خود برای افراد مختلف جا به جا می کند. این محموله ها شامل همه چیز می شود، از دزدان فراری تا اجناس غیرمجاز. در هر قسمت ماجراهایی برای فرانک پیش می آید و حوادثی برایش اتفاق می افتد.

 «مأمور انتقال» طی سال های 2011 و 2012 میلادی با سرمایه کشورهای کانادا، فرانسه، آمریکا و آلمان تولید شده و پخش آن در اروپا از اکتبر 2012 آغاز شده است. نکته جالب این که ترتیب نمایش قسمت های مختلف در کشورهای کانادا، فرانسه و آلمان تفاوت داشته است.

 این سریال 11 قسمتی برای شبکه 3 دوبله شده است و مریم شیرزاد (کارلا)، منوچهر زنده دل (دیتر)، حسین عرفانی (بازرس تارکونی)، کسری کیانی (لولو)، آزیتا یاراحمدی (ژولیت)، رزیتا یاراحمدی (ترینا)، همت مومی وند ("جیانی" و "جیمی")، سعید مقدم منش (یوگن)، فریبا رمضان پور (دی ای یا)، رضا آفتابی ("دراگو" و "آریاهاین")، حسین خدادادبیگی، ناصر احمدی، کوروش فهیمی، بهرام زاهدی، ظفر گرایی، بیژن علی محمدی، زهرا سوهانی، آرشاک قوکاسیان، ناصر خویشتندار، فرهاد شریفی، علی محمد اشک بوس، معصومه آقاجانی، صنم نکواقبال، سحر صحامیان، امیربهرام کاویان پور و محمد یاراحمدی از جمله گویندگان آن هستند.                                                                                                                           

نظرات  

 
0 #2 سالار 1393-02-04 00:34
چطوری فیلم مامور انتقال رو دانلود کنم؟

----------------------------------------------------------------
پارسی گویان / عبارت "دانلود فیلم مأمور انتقال" یا "دانلود سریال مأمور انتقال" را در گوگل جستجو کنید به احتمال زیاد به مراد دلتان می رسید.
بازگو کردن
 
 
+5 #1 محمد علی 1392-12-14 10:44
منوچهر زنده دل مگه برگشته؟

----------------------------------------------------------------
می آید و می رود. فعلا تا پایان امسال در ایران است. چند روز بعد از عید می رود.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ