«محموله» با دوبله سعيد مقدم منش به شبکه یک می رسد

نوشته شده توسط محمدرضا کلانتر در تاریخ .

سعيد مقدم منش دوبله اکشن بازسازی شده « محموله » با بازی مارک والبرگ و گویندگی شروین قطعه ای را برای شبکه یک تلویزیون به پایان رساند .

 «محموله» بازسازی یک فیلم ایسلندی و داستان مردی به نام کریس فارادی است که قبلا با قاچاقچیان مواد مخدر همکاری می کرده اما اکنون زندگی سالمی را در کنار همسر و فرزندانش می گذراند . اندی برادر همسر او باعث می شود یک معامله بزرگ مواد به هم بخورد . کریس مجبور می شود برای نجات جان او دوباره با قاچاقچیان همکاری کند .

 در دوبله این فیلم 109 دقیقه ای ، شايسته تاج بخش و بیژن علی محمدی  به ترتیب به جای کیت بکین سیل و جیووانی ریبی سی گویندگی کرده اند . تعدادی از سایر دوبلورها عبارتند از : هادی جلیلی (اندی) ، همت مومی وند (کمپ) ، حسین خدادادبیگی (گونزالو) ، امیرمحمدصمصامی(سباستین) ، تورج نصر (مارکوس) ، علی رضا دیباج (طارق) ، علی رضا شایگان (دنی) ، حمیدرضا مقامی (جک) ، ناهید شعشعانی ( ینی) ، ناصر خویشتندار (چرچ) ، مینا نخعی (سی دی) ، نسرین اسنجانی (مایکل) ، مریم معینیان (ادی) ، اسفندیار مهرتاش ، کوروش فهیمی ، فرهاد شریفی ، ولی الله مومنی ، زهرا سوهانی ، حسین نورعلی و محمد یاراحمدی                                                     

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ