نمایش درام جنایی موفق در تلویزیون
© نویسنده: مدیر سایت - جمعه, 21 دی 1397
IMAGE

   یکی از آثار موفق سینمای ژاپن در سال های اخیر، برای تلویزیون دوبله شد.

  «قتل سوم» (The Third Murder) که حسین خدادادبیگی 19 دی آن را دوبله کرده درباره قتل رئیس یک کارخانه است. چند کارآگاه تحقیق درباره این قتل را آغاز می کنند. آنها به میسومی – با بازی کوجی یاکوشو و گویندگی ژرژ پتروسی – شک می کنند. میسومی که سابقه کیفری دارد اعتراف می کند با هم دستی یکی از نزدیکان مقتول وی را کشته است. همه چیز روشن است اما وکیل میسومی می کوشد راهی برای نجات موکلش بیابد.

...

سرقت اسپانیایی به پایان می رسد
© نویسنده: مدیر سایت - یکشنبه, 16 دی 1397
IMAGE

   دوبله سریال «خانه کاغذی» این هفته به پایان می رسد.

  این اثر که آبتین ممدوح آن را برای نماوا دوبله می کند درباره بزرگ ترین سرقت تاریخ اسپانیا است. مردی مرموز به نام پروفسور نقشه سرقت از ضراب خانه سلطنتی اسپانیا را طرح می کند. او گروهی 8 نفره را تشکیل می دهد که هر کدام از افرادش توانایی ویژه ای دارند. آنها کارشان را آغاز می کنند و برای رسیدن به هدفشان که سرقت حدود 2 و نیم بیلیون یورو است، 67 نفر را گروگان می گیرند.

 در دوبله «خانه کاغذی» (La casa de papel)...

فیلم جدید بازیگر قدیمی در راه تلویزیون
© نویسنده: مدیر سایت - شنبه, 08 دی 1397
IMAGE

فیلم «آگهی ترحیم» بزودی از شبکه یک تلویزیون پخش می شود.

 داستان این فیلم درباره تاجری بازنشسته به نام هریت است که شرلی مک لین نقش وی را بازی کرده است. او متوجه می شود که مدت کمی از عمرش باقی مانده است، بنابراین روزنامه نگار جوانی را استخدام می کند تا برایش آگهی ترحیم بنویسد. در آگهی مقداری از زندگی نامه نیز درج می شود. هریت می خواهد چیزهای دلخواهش نوشته شود اما آن شرمن می کوشد به واقعیت های زندگی او پی ببرد.

  «آگهی ترحیم» (The Last Word)  ساخته مارک...

«هشدار» از اسپانیا به ایران می آید
© نویسنده: مدیر سایت - شنبه, 01 دی 1397
IMAGE

   دوبله فیلم اسپانیایی «هشدار» برای تلویزیون به پایان رسید.

  در آوریل سال 2018 قلدرهای یکی از محله ها نیکوی 9 ساله را مجبور می کنند که مجله ای را از یک فروشگاه بدزدد. آنها ضمنا با او درباره مردی صحبت می کنند که 10 سال پیش در این فروشگاه با گلوله کشته شده است. صاحب فروشگاه متوجه دزدی می شود و به نیکو می گوید که آن مجله برایش مناسب نیست. او از گفتن ماجرا به مادر نیکو خودداری می کند و وی در عوض یک مجله درباره بازی های ویدئویی می خرد. مدتی بعد نیکو یک یادداشت پیدا می کند که...

آدم ربایی در پاتایا برای قلب
© نویسنده: مدیر سایت - سه شنبه, 27 آذر 1397
IMAGE

   فیلم 101 دقیقه ای «تناقض» (Paradox) بزودی از تلویزیون پخش خواهد شد.

  لی وینگ چی دختر کارآگاه پلیس، لی چونگ چی در شهر پاتایا ناپدید می شود. لی چونگ به این شهر می رود و با کمک چویی کیت سرنخ هایی به دست می آورد. بر اساس این سرنخ ها، گروهی از خلافکارها که معاون شهردار آنها را رهبری می کند، لی وینگ را ربوده اند تا قلبش را برای شهردار استفاده کنند... .

  در دوبله این اثر که 25 آذر انجام گرفته همت مومی وند به جای لوییس کو (لی چونگ چی) صحبت کرده و منوچهر والی زاده دوبلور...

نازنین یاری مأمور سیا می شود
© نویسنده: مدیر سایت - جمعه, 23 آذر 1397
IMAGE

  فیلمی درباره برخورد دولت آمریکا با یکی از کارمندان خود برای تلویزیون دوبله شد.

رایلی کویین – بازیگر : والن کین ، دوبلور : نازنین یاری – آنالیزور (تحلیل گر) سیا ، هنگامی که یکی از اسرار دولت آمریکا را فاش می کند، تحت تعقیب قرار می گیرد. او به کلمبیا می گریزد و 2 سال در این کشور، تنها زندگی می کند. یکی از مأموران سیا به نام بیل داناوان به سراغ وی می آید و به او پیشنهاد همکاری می دهد. بر اساس این پیشنهاد اگر رایلی در مأموریتی بین المللی به توقیف چندین میلیون دلار کمک کند،...

ششمین مأموریت غیرممکن در راه فضای مجازی
© نویسنده: امیرعلی نیک انجام - چهارشنبه, 21 آذر 1397
IMAGE

 ششمین فیلم از مجموعه فیلم های ماموریت غیرممکن دوبله شد .

 داستان فیلم ، 2 سال بعد از دستگیری سالامون لین می گذرد. باقیمانده تشکیلاتی که او رهبرش را بوده تبدیل به یک گروه تروریستی جدید به نام حواریون شده است که در حال عملیات تروریستی در نقاط مختلف دنیا هستند. هانت و گروهش مأمور می شوند 3 کلاهک حاوی پلوتونیوم را که قرار است به دست حواریون برسد، پیدا کنند.

 مدیریت دوبلاژ «مأموریت غیرممکن : سقوط» (Mission: Impossible -  Fallout) بر عهده رضا آفتابی بوده که برای تام کروز...

دوبلورها به جنگ هیولاها می روند
© نویسنده: مدیر سایت - سه شنبه, 20 آذر 1397
IMAGE

   سعید مقدم منش فیلم «شکارچیان هیولا» را برای تلویزیون دوبله کرد.

 داستان این فیلم 91 دقیقه ای آمریکایی درباره چند بچه است. یکی از آنها به نام گوین با شنیدن صدای باد و صدای به هم خوردن دَرِ کمد خیال می کند که در خانه شان هیولا وجود دارد. الکس با استفاده از سایر بچه ها گروهی را تشکیل می دهد تا با هیولاها بجنگد. یکی از هیولاهای بزرگ، واقعی می شود و حوادثی را به وجود می آورد.

  «شکارچیان هیولا» (Monsters at Large) 19 آذر با حضور این گویندگان دوبله شده : مژگان عظیمی...

«رد پول» دوباره می آید
© نویسنده: مدیر سایت - دوشنبه, 19 آذر 1397
IMAGE

   دوبله سری دوم سریال «رد پول را بگیر» با سرپرستی علی رضا باشکندی ادامه دارد.

  ماجراهای این سریال که سری اول آن با نام «رد پول» مدتی پیش پخش شد، درباره کلاهبرداری های بانکی و حواشی در قدرت ماندن بانکداران فاسد است. همچنین داستان کلاهبردارها و محتکران و دلالانی است که در راه رسیدن به ثروت هر جنایتی را مرتکب می شوند.

  «رد پول را بگیر» (Follow the Money) طی 10 قسمت روزهای شنبه دوبله می شود و تاکنون این گویندگان در دوبله اش حاضر بوده اند: همت مومی...

کوچک سازی مت دیمون در تلویزیون ایران
© نویسنده: مدیر سایت - یکشنبه, 18 آذر 1397
IMAGE

    یکی از جدیدترین فیلم های مت دیمون برای تلویزیون دوبله شد.

  «سرزمین خیالی» که دیمون در آن نقش پل را بازی کرده، درباره زوجی است که می خواهند مسائل و مشکلات زندگی شان را حل و فصل کنند. آنها متوجه می شوند روشی یافت شده که به کارشان می آید. این روش، کوتاه کردن قد به اندازه 5 اینچ است. پل می پذیرد که این کار را انجام دهد اما..

  نام اصلی «سرزمین خیالی»، «کوچک سازی»(Downsizing)  است و در دوبله آن  همانند بیشتر آثار دوبله شده مت دیمون، افشین زی...

روایتی از جنگ های داخلی آمریکا
© نویسنده: امیرعلی نیک انجام - یکشنبه, 04 آذر 1397
IMAGE

   فیلم «دولت آزاد جونز» برای تلویزیون دوبله شد .

 داستان این فیلم در زمان جنگ داخلی آمریکا اتفاق می افتد و سرنوشت یک کشاورز اهل جنوب به نام نیوت نایت ( با بازی متیو مک‌کاناهی) را نشان می دهد. او به کمک دیگر کشاورزان و بردگان محلی یک شـورش را رهبری می کند که طی آن بردگان و کشاورزان علیه کنفدراسیون شهر می سی سی پی قیام می کنند. آن ها قصد دارند تا این شهر از کنفدراسیون جدا شود و به یک شهر آزاد و مستقل تبدیل شود.

 مدیریت دوبلاژ این اثر بر عهده شروین قطعه ای...

سعید شیخ زاده رئیس رئیس ها می شود
© نویسنده: مدیر سایت - پنج شنبه, 01 آذر 1397
IMAGE

    دوبله مینی سریال «رئیس بزرگ» با سرپرستی سعید شیخ زاده ادامه دارد.

    ماجراهای این اثر که در اصل 600 دقیقه است، از سال 1993 میلادی آغاز می شود. سالواتوره رینا معروف به توتو بعد از دستگیری و زندانی شدن، بیاجو شیرو دوست دوران کودکی خود را می بیند. در فلاش بک داستان زندگی سالواتوره نمایش داده می شود. سال 1943 وقتی سالواتوره 13 ساله بود، در مزرعه ای اطراف منطقه کورلئونه یک بمب را زیر خاک پیدا کرد. پدرش سعی کرد باروت داخل بمب را بیرون بیاورد و بفروشد تا برای زندگی...


تحلیل آمار سایت و وبلاگ