بازگشت «شفت» ساموئل ال. جکسون با دوبله جدید
© نویسنده: مدیر سایت - پنج شنبه, 27 تیر 1398
IMAGE

  فیلم «شفت» امروز 27 تیر برای گپ فیلم دوبله می شود.

 جان شفت جونیور ملقب به جِی جِی متخصص امنیت سایبری است و در مؤسسه ای در ماساچوست درس خوانده است. هنگامی که بهترین دوستش کشته می شود، او از پدرش جان شفت کمک می گیرد. پدرش باید آموزش های خاصی به او بدهد تا او بتواند راز مرگ دوستش را کشف کند. آنها با یکدیگر همراه می شوند تا در محله هارلم شهر نیویورک حقیقت را بیابند. پدربزرگ جی جی نیز به آنها می پیوندد...

 محمدعلی جان پناه مدیر دوبلاژ این اثر که گوینده 2 نقش فِرِدی...

قتل در هالیوود
© نویسنده: مدیر سایت - یکشنبه, 23 تیر 1398
IMAGE

  الیزا اورامی دوبله فیلم کاندیدای جایزه اصلی جشنواره لوکارنو را به پایان رساند.

 «جِمینی» (Gemini) که 22 تیر با نام «متولد ماه می» دوبله شده درباره جیل لوبو دستیار هیتر آندرسون یکی از سینماگران هالیوود است. یک روز جیل به خانه هیتر می رود و می بیند که وی با شلیک گلوله کشته شده است. کارآگاه ادوارد آن بابت قتل به جیل شک می کند. جیل در مخمصه عجیبی می افتد و باید ثابت کند در ماجرای کشته شدن رئیسش دخالت نداشته است... .

 در دوبله این فیلم 93 دقیقه ای مریم رادپور به...

جنجال های فیدل کاسترو به روایت دوبلورها
© نویسنده: مدیر سایت - سه شنبه, 18 تیر 1398
IMAGE

 یکی از فیلم های مستند ساخته شده درباره فیدل کاسترو برای تلویزیون دوبله شد.

  فیدل کاسترو مبارز کوبایی پس از پیروزی انقلاب این کشور از سال 1959 میلادی نخست وزیر شد. او یکی از بحث برانگیزترین افراد جهان بود. فیلم 56 دقیقه ای «نوارهای فیدل کاسترو» روایتی از رهبری جنجال طلب فیدل کاسترو و چگونگی معامله اش با ایالات متحده آمریکا و سایر کشورهای جهان است. در این اثر فقط از اخبار و تصاویر آرشیوی گذشته و حال استفاده شده است و هیچ گفتگویی در آن وجود ندارد.

  حسین...

پرویز ربیعی قاضی آمریکایی می شود
© نویسنده: مدیر سایت - شنبه, 01 تیر 1398
IMAGE

   فیلم «قاضی» (The Judge) با سرپرستی علی رضا باشکندی برای تلویزیون دوبله شد.

  هنری (هنک) پالمر– بازیگر : رابرت داونی جونیور ، دوبلور : سعید مظفری – که در شیکاگو وکیل بسیار موفقی است، برای مراسم تشییع پیکر مادرش به زادگاهش کارلینویل در ویرجینیا می رود. او متوجه می شود که پدرش ، قاضی شهر به قتل متهم شده است. هنک با وجود مشکلاتی که از قدیم با پدرش دارد ، وکالت او را برعهده می گیرد.. .

 این فیلم که در اصل 141 دقیقه است، برای شبکه یک سیما دوبله شده و پرویز ربیعی...

کونگ فو کاری دوبلورها در تلویزیون
© نویسنده: مدیر سایت - جمعه, 31 خرداد 1398
IMAGE

  حسین خدادادبیگی فیلم «لیگ کونگ فو» را با حضور 20 گوینده دوبله کرد.

 ماجراهای این فیلم 102 دقیقه ای درباره فی یینگ طراح فقیر کتاب های تصویردار (کامیک بوک) است که به دختری به نام بااوئر علاقمند است. رئیس شرکتی که او آن جا کار می کند مانع و مخالف ازدواج آنها است. فی یینگ 4 استاد کونگ فو را فرا می خواند تا از آنها هنرهای رزمی را در بالاترین سطح بیاموزد و با دختر مورد علاقه اش ازدواج کند.

 خدادادبیگی که دوبله نقش شان هو را خودش برعهده داشته برای نقش های مختلف این اثر...

مومیایی هلندی با دوبله مهوش افشاری می آید
© نویسنده: مدیر سایت - پنج شنبه, 30 خرداد 1398
IMAGE

فیلم هلندی «مومیایی و مقبره آخنِتوت» بزودی با دوبله مهوش افشاری از تلویزیون پخش خواهد شد.

 داستان این فیلم 82 دقیقه ای درباره مومیایی ای به نام دامی است که به مصر می آید تا مقبره اجدادش را پیدا کند. او متوجه می شود که همه چیز در این کشور تغییر کرده است. این موضوع برای جستجوهای وی در صحرا و میان اهرام مشکلاتی را ایجاد می کند. در حالی که دامی ناامید شده است، گاس و کلاس به کمکش می آیند و او موفق می شود مقبره اجدادش را بیابد.  

 در دوبله این اثر افشین زی نوری به جای...

مبارزه کارت پستالی اسماعیلی و شکوفنده با نازی ها
© نویسنده: مدیر سایت - سه شنبه, 14 خرداد 1398
IMAGE

  فیلم سینمایی «تنها در برلین» بزودی از تلویزیون پخش خواهد شد.

  سومین ساخته ونسان پرز ماجراهایش در سال 1940 میلادی می گذرد. هانس سرباز آلمانی در لشکر کشی فرانسوی ها کشته می شود. پدر و مادرش، هیتلر و رژیم نازی را مسؤول مرگ تنها پسرشان می دانند. آنها مبارزه با رژیم را آغاز می کنند. پیرزنی یهودی که در ساختمان آنها زندگی می کند نیز حمایتشان می کند، هر چند فرستادن یهودی ها به اردوگاه های مرگ هنوز شروع نشده است. اوتو پدر هانس، کارت پستال هایی آماده و در آنها دروغ ها و...

پاسخ رئیس هیأت مدیره انجمن گویندگان به خبر تعلیق آبتین ممدوح
© نویسنده: مدیر سایت - دوشنبه, 13 خرداد 1398
IMAGE

 حمیدرضا آشتیانی پور رئیس هیأت مدیره انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم (دوبلاژ ایران) طی نامه ای رسمی به خبر منتشر شده در سایت پارسی گویان درباره تعلیق آبتین ممدوح پاسخ داد.

 متن نامه که تصویر آن را یکی از اعضای هیأت مدیره انجمن، روز گذشته در واتس آپ برای سردبیر پارسی گویان فرستاده بی کم و کاست و بدون تغییر رسم الخط به این شرح است :

مسؤول محترم سایت پارسی گویان

 احتراما در تاریخ 1398/3/11 مطلبی در خصوص تعلیق آقای آبتین ممدوح در آن سایت منتشر گردیده است....

آبتین ممدوح نیز تعلیق شد
© نویسنده: مدیر سایت - جمعه, 10 خرداد 1398
IMAGE

فعالیت آبتین ممدوح در مقام مدیر دوبلاژ با پیامی که نام حمیدرضا آشتیانی پور رئیس هیأت مدیره انجمن گویندگان بعنوان نویسنده در پایین آن دیده می شود، تعلیق شد.

 روز اول خرداد آبتین ممدوح برای دوبله یک سریال در استودیو کوالیما از 3 نفر از گویندگانی که حدود 10 سال است در تلویزیون کار می کنند، استفاده کرد. تعدادی از دوبلورهای دیگر این سریال، موضوع را برای کسب تکلیف به بیژن علی محمدی خزانه دار انجمن اطلاع دادند. سپس پیامی در گروه تلگرامی انجمن منتشر و در آن ذکر شد که فعالیت آبتین...

بدرقه صدای فرهیخته دوبله
© نویسنده: مدیر سایت - چهارشنبه, 08 خرداد 1398
IMAGE

 مراسم بدرقه پیکر صدای فرهیخته دوبله ایران امروز چهارشنبه 8 خرداد برگزار می شود.

 زنده یاد پرویز بهرام که از حدود 5 سال پیش درگیر بیماری سرطان بود ، صبح دوشنبه 6 خرداد چند روز پس از مرخص شدن از بیمارستان درگذشت. او سال ها بود که کم کار شده بود و در چند سال اخیر پس از بهبودی نسبی، فقط چند مستند دوبله کرد و گویندگی تیتراژ چند اثر را برعهده داشت.

 درباره پرویز بهرام زیاد گفته اند و نوشته اند. از این که هوشنگ لطیف پور و جعفر والی باعث ورود او به دوبله شده اند تا این موضوع...

ماجراهای مادر ایتالیایی و مافیا
© نویسنده: مدیر سایت - پنج شنبه, 02 خرداد 1398
IMAGE

  فیلم تلویزیونی «شجاعت» برای شبکه یک سیما دوبله شد.

  ماجراهای این اثر درباره فلیشا ایمپاستاتو است که می کوشد یاد پپینو پسرش را بعد از مرگ وی زنده نگه دارد. جوزپه ایمپاستاتو معروف به پپینو، فعال سیاسی اهل ایتالیا بود که در 9 ماه می سال 1978 میلادی کشته و بدنش اطراف ریل راه آهن پیدا شد. ابتدا تصور می شد که وی خودکشی کرده اما مادر و برادر و دوستان وی این نظریه را نپذیرفتند. آنها اعتقاد داشتند که مافیا پپینو را کشته است. شواهدی مبنی بر دخالت رئیس محلی مافیا در مرگ پپینو به...

نمایش روابط پدربزرگ کُره ای و عروس خارجی در تلویزیون
© نویسنده: مدیر سایت - دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
IMAGE

 فیلم کُره ای «کنارم بمان» (Stand by me) با سرپرستی حسین خدادادبیگی دوبله شد.     

  پسری به نام سان بوک با خانواده اش در خانه پدر خود زندگی می کند. مدتی پس از فوت وی، همسرش که اهل انونزی است، پول بیمه عمر او را می گیرد. پدر سان بوک از این کار عصبانی می شود و عروسش را از خانه بیرون می کند. او مدتی بعد متوجه می شود که مدت زیادی از عمرش باقی نمانده است و از طرفی نوه هایش به مادر نیاز دارند. پدربزرگ به اندونزی می رود تا عروسش را بازگرداند. در این کشور ماجراهایی برایش پدید...


تحلیل آمار سایت و وبلاگ