کوچک سازی مت دیمون در تلویزیون ایران

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ .

    یکی از جدیدترین فیلم های مت دیمون برای تلویزیون دوبله شد.

  «سرزمین خیالی» که دیمون در آن نقش پل را بازی کرده، درباره زوجی است که می خواهند مسائل و مشکلات زندگی شان را حل و فصل کنند. آنها متوجه می شوند روشی یافت شده که به کارشان می آید. این روش، کوتاه کردن قد به اندازه 5 اینچ است. پل می پذیرد که این کار را انجام دهد اما..

  نام اصلی «سرزمین خیالی»، «کوچک سازی»(Downsizing)  است و در دوبله آن  همانند بیشتر آثار دوبله شده مت دیمون، افشین زی نوری دوبلور وی بوده است. مریم رادپور گوینده هُنگ چائو – بازیگر کاندیدای گلدن گلوب – و فریبا رمضان پور دوبلور نقش آدری همسر پل بوده است. منوچهر زنده دل که علاوه برای سرپرستی گویندگان گویندگی کریستف والتز را نیز برعهده داشته برای دیگر نقش ها این افراد را انتخاب کرده است : ناصر نظامی (دکتر یورگن آسبیورنسن)، ناصر ممدوح (دکتر آندریاس یاکوبسن)، جواد پزشکیان (کنراد)، آزیتا لاچینی (مادر پل)، اسفندیار مهرتاش (پدر آدری)، زهرا آقارضا (سولویگ)، زهرا سوهانی (آن هلن)، ابوالقاسم محمدطاهر (مت)، زویا خلیل آذر (چند نقش)، لادن سلطان پناه (کریستین)، نیما نکویی فرد (ترووارد)، رهبر نوربخش (پری یرا)، فاطمه صبا (گوینه خبر)، مریم شاهرودی (پرستار)، نسرین اسنجانی (پرستار)، امیربهرام کاویان پور و حسن کاخی

 «سرزمین خیالی» که ساخته الکساندر پین است برخلاف 4 فیلم قبلی وی - «درباره اشمیت»، «راه های جانبی»، «فرزندان» و «نبراسکا» - در گیشه و کسب جوایز اثر موفقی نبوده است. این فیلم برای شبکه 3 سیما دوبله شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ