نویسنده معروف به بن بست می رسد

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ .

 ماجراهای اخاذی از نویسنده ای معروف، داستان  فیلمی است به نام  «تِکه ای از مِه» که برای تلویزیون دوبله شده است.

 رابرت گرین مامور امنیتی یک فروشگاه، سندی دافی نویسنده مشهور رمان «تکه ای از مه» را به خاطر سرقت دستگیر می کند. سندی از او می خواهد که موضوع را نادیده بگیرد. رابرت که مردی تنها و عجیب است، به این شرط که سندی دوستش شود، می پذیرد. او فیلم دوربین فروشگاه را برای ضمانت پیش خود نگه می دارد. مدتی بعد سندی تلاش می کند رابرت را قانع کند برای اثبات اعتماد و دوستی، فیلم را به او بدهد. در نهایت سندی به آپارتمان رابرت می رود تا دیسک حاوی فیلم را بدزدد در حالی که مار خانگی رابرت از آن محافظت می کند. او خیال می کند از دست رابرت خلاص شده اما می فهمد که در آپارتمان دوربین بوده و داخل و خارج شدنش را ضبط کرده است. رابرت درباره این موضوع هیچ حرفی نمی زند اما به خانه سندی می رود تا نسخه دست نویس رمان را بردارد. او می فهمد که پدر سندی رمان را نوشته بوده و طی 25 سال گذشته، سندی آن را به نام خود ارائه کرده است. سندی به خانه اش می آید و درگیری شدیدی اتفاق می افتد. او رابرت را می کشد و جنازه اش را داخل یک دریاچه می اندازد اما خودش نیز داخل آن می افتد و می میرد.

 «تکه ای از مه» را که محصول سال 2015 انگلستان است سعید شیخ زاده با حضور اکبر منانی، شایان شام بیاتی، شروین قطعه ای، حسن کاخی، علی اصغر رضایی نیک، هادی جلیلی، صنم نکواقبال، مریم شاهرودی و فاطمه صبا دوبله کرده است.

 این فیلم که از شبکه 4 سیما پخش خواهد شد، اولین ساخته بلند سینمایی مایکل لنوکس است.

نظرات  

 
0 #4 mohsen 1397-07-13 09:08
نقل کردن محسن:
سریال گلی در زندان به زودی از شبکه ۳

دوبلش به درد نمیخوره برادر ! به جای شخصیت بازیگر گوموا اکبرمنانی رو گذاشته! بعید میدونم امیرحکیمی هم برا نقشی بازی کرده دعوت کرده باشه! اوک نیو که هیچ شباهتی به صداش نداره خودش گفته... نقش روبه رویش که پارتنرش هست رو رضا الماسی گفته ! کلا دیگه رسما باید از نوع مدیریت ایشون ناامید شد... این یکی از سریالای خوب کره ای دیگه مثل سیمدانگ بود که حسابی خرابشون کرد. جای واحد دوبلاژ بودم مدیریت دوبلاژ رو ازشون می گرفتم فقط گویندگی کنند! آخه چند کار رو باید حسابی خراب کرد ؟
بازگو کردن
 
 
0 #3 فرهاد 1397-07-10 22:35
سلام...خسته نباشید آقای کلانتر...با توجه به اینکه تیزر افسانه اوک نیو پخش شد پس بزودی شاهد پخش این سریال خواهیم بود پس لطفا حتی اگه نمیتونید نام نقش ها رو بدست بیارید بدون نام نقش و فقط نام دوبلورها رو بنویسید و خبر این سریال رو منتشر کنید...ممکن هست؟....در ضمن جایگزین مرحوم عرفانی کیستند؟ممنون

------------------------------------------------------------
پارسی گویان / داریم تلاش می کنیم اسامی را به دست بیاوریم. به ما گفته شده با توجه به این که زنده یاد عرفانی در این سریال با تغییر صدا صحبت کرده ، همت مومی وند برای ادامه نقش انتخاب شده است.
بازگو کردن
 
 
0 #2 محسن 1397-07-10 11:00
سلام ببخشید سوالی داشتم : آنونس سریا ل افسانه اوک نیو را از شبکه سه دیدم به نظر شما آیا این مجموعه همان مجموعه شاهزاده جموینگ نیست؟ که اخبارش ر ادر سایت منتشر کردید ؟ اما نوشته بودید که ازشبکه پنج پخش میشه ممنون

--------------------------------------------------------------
پارسی گویان / نه ، این ۲ سریال با هم فرق دارند
بازگو کردن
 
 
0 #1 محسن 1397-07-09 23:02
سریال گلی در زندان به زودی از شبکه ۳
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ