ماجرای جنگ طلبان و صلح طلبان کُره ای در تلویزیون

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ .

 دوبله فیلم موفق «قلعه» با سرپرستی سعید مقدم منش به پایان رسید.

  این اثر که محصول سال 2017 میلادی است به ماجراهایی می پردازد که در سال 1636 میلادی بین 2 پادشاهی در کشور کره به وجود آمد. پادشاهی چوسان عهد نامه بین خود و پادشاهی چینگ را نقض می کند. پادشاه چینگ می گوید که به خاطر این کار ، چوسان باید ولیعهد خود را به چینگ بدهد. این جو پادشاه چوسان نمی پذیرد و برای در امان ماندن از حمله چینگ همراه گروهی از درباریان به قلعه ای نظامی در بالای کوهی در یکی از مناطق کوهستانی می رود. ارتش چینگ، قلعه را محاصره می کند. یکی از وزرا به نام چوی میونگ کیل اعتقاد دارد که باید با چینگ مذاکره کرد اما وزیر دیگر به نام کیم سانگ هون معتفد است که باید جنگید. این جو دیر تصمیم می گیرد، ارتش چینگ به قلعه حمله می کند و او تسلیم می شود.

   مقدم منش در این فیلم 140 دقیقه ای که دوم مهر ماه دوبله شده برای نقش این جو ، علی رضا باشکندی را انتخاب کرده است. او نقش وزیر صلح طلب را به غلامرضا صادقی و نقش وزیر جنگ طلب را به همت مومی وند سپرده است. سایر انتخاب هاب وی اکبر منانی (کیم ریو)، تورج مهرزادیان (پادشاه چینگ)، حسین خدادادبیگی (جند کانگ)، شروین قطعه ای (نال سویی)، حمیدرضا رضایی معینی (لی شی بائک)، فریدون اسماعیلی (مرد درباری)، سیامک اطلسی (مرد درباری)، محمود فاطمی (مرد درباری)، نیما نکویی فرد (مرد درباری)، اسفندیار مهرتاش (مرد نظامی)، کوروش فهیمی (مرد نظامی)، حسن کاخی (مرد نظامی)، بیژن علی محمدی (مترجم)، بهرام زاهدی (مرد چینی)، علی اصغر رضایی نیک (سرباز)، علی محمد اشک بوس (رعیت)، شوکت قهرمانی (خدمتکار)، فهیمه دادخواه و محمد یاراحمدی بوده اند.

 «قلعه» که طی 2 سال اخیر برنده 10 جایزه شده از شبکه 5 سیما پخش خواهد شد.

نظرات  

 
0 #1 فرهاد 1397-07-05 01:02
سلام جناب کلانتر خسته نباشید....جواب سوالهای بنده رو یافتید؟ممنون

----------------------------------------------------------------
پارسی گویان / غیر از آن 2 سریال کره ای هیچ سریال داستانی زنده دیگری در حال دوبله نیست. جانشین زنده یاد حسین عرفانی مشخص شده اما گویندگیش را هنوز انجام نداده است. بعد از این که کارش را انجام داد نامش را می گوییم.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ