داستان داعشی ها در شبکه 2 سیما

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ .

 فیلمی با موضوع مبارزه با داعش برای تلویزیون دوبله شد.

 «بنیان برافکن» ماجراهای یکی از خانواده های شیعه را در منطقه بیکی عراق روایت می کند. ابوجاسم، همسرش و نوه شان محمد پس از ربوده و سلاخی شدن سارا دختر خانواده، در یک خانه متروکه به صورت مخفیانه زندگی می کنند. آنها با 2 نفر از نیروهای مردمی ارتباط برقرار می کنند تا از داعشی ها انتقام بگیرند. کمی بعد دختری مسیحی به نام مریم نیز به جمع آنها اضافه می شود. او بعد از کشته شدن مادرش و سلاخی شدن پدر و برادرش موفق شده از دست داعشی های موصل فرار کند. در نهایت نیروهای مردمی، بیکی را طی عملیاتی بزرگ که بنیان برافکن نامیده می شود، آزاد می کنند.  

  این فیلم 104 دقیقه ای را حسین خدادادبیگی برای شبکه 2 سیما با حضور همت مومی وند (ابوجاسم)، ماندانا نیرومند (ام جاسم)، امیرمحمد صمصامی (مصطفی)، هادی جلیلی (حسن)، نازنین یاری (مریم)، سحر اطلسی ("سارا" و "مادر مریم")، سعید مقدم منش (شاهینِ یک)، بیژن علی محمدی (ابوقتاده)، بابک اشک بوس (محمد)، علی اصغر رضایی نیک ("گوینده رادیو" و "سجیل" و "عماد")، جلیل فرجاد (مگهبان)، شهراد بانکی (فرمانده جوان)، کریم بیانی (فرمانده مسن) و فهیمه دادخواه (دختربچه) دوبله کرده است.

 «بنیان برافکن» که محصول سال 2016 لبنان است با بودجه تقریبی 650 هزار دلار ساخته شده است.

نظرات  

 
+2 #1 فرهاد 1397-06-31 11:08
سلام خسته نباشبد جناب کلانتر...
میشه بگید در حال حاضر چه سریالهایی در حال دوبله است؟البته به غیر از اوک نیو و جونگ میونگ.
الان در سریال اوک نیو که مرحوم عرفانی حرف میزدند جایگزینشون معلوم شده کیه؟
با تشکر.

------------------------------------------------------------
پارسی گویان / دوست عزیز برای پاسخ پرسش هایتان باید دست کم تا پایان هفته صبر کنید. خبر جدید که در سایت گذاشته شد دوباره کامنت بگذارید اگر جواب پرسش هایتان را یافته بودیم می گوییم. البته بعید می دانیم غیر از آن دو اثر ، سریال دیگری در حال دوبله باشد.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ