سفر نوجوانان برای شناخت خود با هدایت زی نوری

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ .

فیلم «سفر به دور دست» با سرپرستی افشین زی نوری برای تلویزیون دوبله شد.

داستان این اثر درباره مایکل و کرتیس 2 نوجوان کانادایی است که به خاطر شرایط ناراحت کننده خانه هایشان فرار می کنند. مایکل 14 ساله باهوش و یک دنده پس از این که پدر و مادرش در تصادف کشته می شوند، به خانه عمویش که کیلومترها دورتر از زادگاهش است، فرستاده می شود. ماجراهای مدرسه و درگیری های مداومش با تد عموی سختگیرش سبب می شود که او احساس کند زیادی است. مایکل پس از اکتک زدن یک بچه در مدرسه، با خود عهد می کند که فرار کند. پسرعمویش کرتیس از او می خواهد تا همراهش برود. آنها سفری خطرناک را برای کشف خود آغاز می کنند و به بیابان های نیوفاوندلند نزدیک آمریکای شمالی می رسند... .

علی منانی، سمیه موسوی، اکبر منانی، فریبا رمضان پور، حسن کاخی، علی اصغر رضایی نیک، نیلوفر حدادی، میرطاهر مظلومی، زویا خلیل آذر، فائقه مرادی، فهیمه دادخواه و رضا الماسی از جمله گویندگان این فیلم 94 دقیقه ای هستند که از شبکه امید پخش خواهد شد.

«سفر به دور دست» بر اساس داستانی که کوین میجر در سال 2003 نوشته ، ساخته شده است.

نظرات  

 
0 #1 www.2Enable.com 1397-06-29 11:00
insert your data

Here is my weblog: www.2Enable.com: http://www.2Enable.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=Chineseonboard.com%2Fblog%2Flink.php%3Furl%3Dhttps%3A%2F%2Fwallinside.com%2Fpost-64683165-artigo-power-blue-posso-comprar-no-mercado-livre.html
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ