آن شرلی همچنان ادامه دارد

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ .

دوبله سریال کارتونی «آنه شرلی با موهای قرمز» با سرپرستی الیزا اورامی ادامه دارد.

  این سریال چندمین اثری است که بر اساس کاراکتر آن شرلی ساخته شده است و در ایران دوبله می شود. ماجراها از زمانی آغاز می شود که خانواده ای آن شرلی را به فرزندی قبول کرده اند. این خانواده خدمتکار خانه پدری آنی بوده اند و پس از فوت والدین آنی ، سرپرستی وی را برعهده گرفته اند.  

اورامی برای نقش آنی به دلیل کناره گیری مریم شیرزاد ، مینا غیاث پور را انتخاب کرده است. نقش راوی داستان را نیز به نصرالله مدقالچی – مدیر دوبلاژ سریال کارتونی قبلی - سپرده است. سایر گویندگانی که تاکنون در دوبله این اثر حاضر بوده اند ، عبارتند از : ماندانا نیرومند (جوانا)، کسری کیانی (برت توماس)، مهوش افشاری (راندولف)، محمدعلی دیباج (پدر راندولف)، امیرمحمد صمصامی (اسکات)، شایسته تاج بخش ("الیزا" و "هالی")، پانته آ رهنمون (ادوارد)، متانت اسماعیلی (هورس)، منوچهر زنده دل (رابرت  - مرد تخم مرغی)، ابوالقاسم محمدطاهر ("فرانکلین" و دیگران)، شوکت قهرمانی (هری)، نغمه عزیزی پور (امیلی)، مینا شجاع (خانم میلتون)، فائقه مرادی (بیلی)، رضا الماسی (مایکل)، مریم شاهرودی (جسی)، محمد بهاریان (همسر جسی)، الهام چارانی (مادر امیلی)، رهبر نوربخش (پدر امیلی)، مریم جلینی (معلم)، نیما نکویی فرد (جفری مورگان) و شهریار ربانی (رئیس فرانکلین)

«آنه شرلی با موهای قرمز» محصول سال 2009 ژاپن است و تاکنون 22 قسمت از 35 قسمت آن برای شبکه کودک و نوجوان دوبله شده است. صدابردار دوبله این اثر فرشید فرجی است.

   

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ