کونگ عظیم الجثه مهمان نوروزی می شود

نوشته شده توسط مهدی نسترن در تاریخ .

 فیلم اکشن «کونگ: جزیره گمشده» 5 فروردین از تلویزیون پخش خواهد شد.

 این فیلم محصول سال ۲۰۱۷ کشور آمریکا و درباره گروهی از کاوشگران است که به جزیره ای دورافتاده و ناشناخته در اقیانوس آرام سفر می کنند. در آن جا هلی کوپترهایشان با یک گوریل عظیم الجثه برخورد می کند. سپس با مردی روبرو می شوند که سال ها در آن جزیره زندگی کرده و از طریق آن مرد متوجه وجود هیولایی دیگر در جزیره می شوند که رقیب جدی کونگ است... .

  کریم بیانی، محمد علی جان پناه و شراره حضرتی این اثر را قبلا دوبله کرده اند و برای چهارمین بار برای شبکه 3 و پخش در نوروز ۹۷ دوبله شده است. نکته قابل توجه گویندگی کسری کیانی و مریم رادپور برای بار سوم و حسین عرفانی برای بار چهارم در این فیلم است.

 در دوبله «کونگ: جزیره گمشده» که با مدریت شروین قطعه ای انجام شده گویندگان زیر حضور داشتند: کسری کیانی (تام هیدلستون / کاپیتان جیمز کنراد)، مریم رادپور(بری لارسون / مِیسون ویوِر )،حسین عرفانی (ساموئل ال جکسون / پرستون پاکارد)، تورج مهرزادیان (جان گودمن / ویلیام"بیل" راندا)، بیژن علی محمدی (جان سی. رایلی / هنک مارلو)، پرویز ربیعی، شیلا آژیر، علی اصغر رضایی نیک، امیر حکیمی، بابک اشک بوس، سعید مقدم منش، علی منانی، رهبر نوربخش، نیما نکویی فر، محمود اسماعیلیان و حسین خداداد بیگی  

این فیلم با بودجه ۱۸۵میلیون دلاری ساخته شده و فروشش حدود ۵۶۶ میلیون دلار بوده است.

نظرات  

 
0 #1 پرخیده 1397-01-04 17:33
یک.نکته ی دیگر این که،فیلم"به سوی زندگی بهتر" توسط گروه جوانی که اگر اشتباه نکنم برخی از افراد گلوری سابق آن را دوبله کرده اند که بایستی محاسن کار را گفت،از جمله: صدای بی نظیری به جای مایکل کین،یک صدای جدید و تازه با فرمی خاص به جای مورگان فریمن و یک گویندگی خاص به جای کریستوفر لوید. شخصا این دوبله را خیلی پسندیدم و چینش صداها به طرز عجیبی برایم خوشایند بود.برای این دوستان و استعدادهای جدید نیز آرزوی موفقیت می کنم.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ