دوبله چهارم برای «دانکرک» اسکاری کربستوفر نولان

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ .

 فیلم «دانکرک» بزودی با دوبله چهارمش از تلویزیون پخش خواهد شد.

 جدیدترین ساخته کریستوفر نولان که پیش از این با سرپرستی امیر عطرچی، رضا آفتابی و کریم بیانی خارج از تلویزیون دوبله شده این بار با مدیریت و گویندگی افشین زی نوری و برای شبکه یک سیما دوبله شده است. داستان این اثر درباره یکی از نبردهای رخ داده در جنگ جهانی دوم است. در این نبرد تعداد بسیاری از سربازهای فرانسوی و بریتانیایی در محاصره سربازان آلمانی قرار گرفتند. محاصره شدگان که هیچ راه گریزی نداشتند، به بندر دانکرک رفتند. در همین زمان هیتلر دستور توقف پیشروی را داد، شاید به این دلیل که هدف بزرگتری را دنبال می کرد... .

  گویندگان این فیلم  منوچهر اسماعیلی، چنگیز جلیلوند، سعید مظفری، پرویز ربیعی، تورج نصر، همت مومی وند، کسری کیانی ، سعید شیخ زاده،، حمیدرضا رضایی، شایان شام بیاتی، متانت اسماعیلی، حسن کاخی، علی منانی، حسین سرآبادانی، کریم بیانی، صنم نکواقبال، محمد بهاریان، نیما نکویی فرد، رهبر نوربخش و علی اصغر رضایی نیک بوده اند.

«دانکرک» که با بودجه تقریبی 100 میلیون دلار ساخته شده امروز 14 اسفند در مراسم اسکار 3 جایزه تدوین فیلم، تدوین صدا و میکس صدا را دریافت کرد.

نظرات  

 
+1 #1 میلاد 1396-12-19 12:48
واااااااااااااا اااای خدایا شکرت ایول به جناب زی نوری بهترین دوبله ی دانکرک همینه؛ممنون از پارسی گویان که شدید خوشحالمون کرد
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ