ونسان اسکاری به تلویزیون می رسد

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ .

 انیمیشن کاندیدای اسکار «ونسان دوست داشتنی» برای تلویزیون دوبله شد.

 ماجراهای این اثر یک سال پس از مرگ ونسان ون گوگ نقاش معروف هلندی اتفاق می افتد. پستچی ای به نام جوزف رولن از آرماند پسر خود می خواهد که آخرین نامه ون گوگ را به تئو برادر وی برساند. آرماند ابتدا نمی پذیرد اما بعد از اصرار پدرش قبول می کند و به آخرین اقامتگاه ونسان می رود تا آدرس تئو را بیابد. پرس و جوهای فراوان آرماند و صحبت با افراد مختلف سبب می شود او نسبت به مرگ ونسان مشکوک شود و احتمال دهد وی را کشته باشند.

   منوچهر زنده دل علاوه بر سرپرستی گویندگان این فیلم 94 دقیقه ای دوبله نقش آرماند را نیز برعهده داشته است. وی برای سایر نقش ها این گویندگان را انتخاب کرده است: ژرژ پتروسی (ونسان)، محمدعلی دیباج (جوزف)، ناصر مدقالچی (پی یر)، اکبر منانی (دکتر مازری)، حسین عرفانی (دکتر گشه)، تورج مهرزادیان (ریگامون)، جواد پزشکیان (رعیت)، مریم رادپور (آدلین)، کسری کیانی (قایق ران)، مریم جلینی (مارگارت)، لادن سلطان پناه (لوییس)، رهبر نوربخش ("پل گوگن" و "راوو")، نغمه عزیزی پور (موزم)، حسن کاخی، فائقه مرادی و علی اصغر رضایی نیک

 «ونسان دوست داشتنی» / «دوستدار تو ونسان» امسال کاندیدای بهترین فیلم انیمیشن شده است. این اثر غیر از اسکار کاندیدای 48 جایزه و برنده 11 جایزه شده است.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

نظرات  

 
+2 #1 میلاد 1396-12-08 03:53
آفرین به زنده دل ایول،فقط میشه بگین از کدوم کانال و چه تاریخی پخش میشه؟

--------------------------------------------------------------
پارسی گویان / این فیلم برای شبکه ۴ دوبله شده است اما از زمان پخش آن خبر نداریم.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ