نماینده سینمای ویتنام به تلویزیون می رود

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ .

 فیلم معرفی شده سینمای ویتنام به دوره 78 مراسم اسکار بزودی از شبکه نمایش پخش می شود..

 «پسر گاوچران» با داستان گویی پیرمردی به نام کیم آغاز می شود. او تاریخ خانواده خود را برای دختر بزرگش تعریف می کند. در روزگار جوانی او سیل زمین های آنها را از بین می برد. به دلیل بیمار بودن پدر، کیم مجبور می شود برای یافتن علوفه با بوفالوهایشان از خانه دور شود. او به گروه لپ می پیوندد اما پس از مدتی یکی از بوفالوها می میرد. کیم به تیم دت می رود که می خواهد دوباره با دوستش و پسرش زندگی کند. مدتی بعد پدر کیم فوت می کند. لپ فاش می کند پدر کیم هنگام مرگ به او گفته که مادر واقعی کیم ، خواهر دت است... .

  سعید مقدم منش در مقام مدیر دوبلاژ برای جوانی کیم ، امیرمحمد صمصامی و برای دوران پیری این نقش همت مومی وند را انتخاب کرده است. سایر گویندگان بیژن علی محمدی (لپ)، تورج نصر (دستیار لپ)، غلی رضا شایگان (دِت)، نرگس فولادوند (همسر دت)، اکبر منانی (پدر کیم)، معصومه آقاجانی (مادر کیم)، اسفندیار مهرتاش (پلیس)، ابوالقاسم محمدطاهر (جاسوس)، زهرا سوهانی (پیرزن)، نغمه عزیزی پور (پسر دت)، نسرین اسنجانی (لم) و امیر فرحان نیا (کوانگ) بوده اند.

 «پسر گاوچران» که محصول سال 2004 است، به اسکار هفتاد و هشتم معرفی شد اما بین کاندیداهای بهترین فیلم خارجی زبان قرار نگرفت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ