نمایش «اوکجا»ی کره ای - آمریکایی در تلویزیون ایران

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ .

   فیلم «اوکجا» بزودی از شبکه امید پخش خواهد شد.

 در سال 2007 میلادی لوسی میراندو مدیرعامل شرکت میراندو می شود. او اعلام می کند که شرکتش نوع خاصی از خوک های بزرگ را پرورش داده است و 26 عدد از آنها را به سراسر جهان خواهد فرستاد. در سال 2017 دکتر جانی ویلکاکس زیست شناس و سخنگوی شرکت به دیدن دختری به نام میجا با گویندگی شوکت حجت می رود. میجا که والدینش فوت کرده اند در کره جنوبی با پدر بزرگش و اوکجا خوک بزرگش زندگی می کند. دکتر ویلکاکس به آنها می گوید که اوکجا بهترین شده است و آنها باید به نبوبورک بروند. میجا با بردن خوکش مخالفت می کند و ماجراهایی را پدید می آورد.  

  حجت که مدیر دوبلاژ این اثر نیز بوده است، برای تیلدا سویینتون که 2 نقش را بازی کرده ، نرگس فولادوند (نقش لوسی) و معصومه آقاجانی (نقش نانسی) را انتخاب کرده و نقش دکتر وبلکاکس با بازی جیک جیلنهال را به ژرژ پتروسی سپرده است. سایر گویندگان همت مومی وند (بیون هی بونگ / پدر بزرگ)، علی رضا باشکندی (پل دانو / جِی)، امیرمحمد صمصامی (استیون یئون / کِی)، بیژن علی محمدی (یون جه مون / موندو پارک)، شایسته تاج بخش (شرلی هندرسون / جنیفر دستیار لوسی)، مریم رادپور (لی لی کالینز / قرمز)، شایان شام بیاتی (جان کارلو اسپوزیتو / فرانک داسون)، نیما نکویی فر (چوی وو شیک / کیم)، حسین خدادادبیگی (مرد تنومند)، شوکت قهرمانی (منشی)، محمود اسماعیلیان (تیترها)، رهبر نوربخش ("نگهبان" و "مرد بی مو")، افسانه آریابقا و حسین سرآبادانی

 «اوکجا» که محصول مشترک کره جنوبی و آمریکا است، با بودجه تقریبی 50 میلیون دلار ساخته شده و اولین نمایش آن امسال در جشنواره کن بوده است.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ