روایت رادپور از زندگی زوج های آمریکایی

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ .

   مریم رادپور دوبله جدیدترین ساخته دارن آرونوفسکی را به پایان رساند

 «مادر!» داستان زوجی است که زندگی آرامی دارند. روزی مردی غریبه به خانه زن جوان و شوهر شاعرش می آید. او خیال کرده که خانه این زوج ، هتل است. غریبه که پزشک است می رود و با همسرش بازمی گردد. حضور آنها سبب می شود زندگی آرام زوج به هم بخورد و ماجراهایی پیش بیاید.

 فریبا رمضان پور (جنیفر لارنس) و ناصر تهماسب (خاویر باردم) گویندگان نقش های زن جوان و همسر شاعرش و نورج مهرزادیان (ادهریس) و مینو غزنوی (میشل فایفر) دوبلورهای نقش مرد غریبه و همسرش بوده اند. امیرصالح کسروی، صنم نکواقبال، بهروز علی محمدی، پویا فهیمی، خشایار شمشیرگران، مهدی امینی و مریم رادپور گویندگی سایر نقش ها را برعهده داشته اند.

 «مادر!» که با بودجه تقریبی 33 میلیون دلار ساخته شده و فروش جهانی اش تاکنون حدود 86 میلیون دلار بوده برای یکی از سایت های اینترنتی دوبله شده است.

نظرات  

 
+2 #2 قاسم 1396-08-09 17:53
خوشبختانه دوبله ش بنظر خوب میاد.الان بهرام زند رو برای فعالیت نداریم متأسفانه،پس نمیتونن خاویر باردم یا اد هریس رو بگن.این فیلم جهان مرموز و دلهره اوری داره،و انتخاب استاد ناصر طهماسب برای خاویر باردم کمی ریسک بنظر میرسه.اما خب استاد طهماسب اکثرا لحن و اجرای خوبی برای نقش های مرموز دارن. مدیردوبلاژ محترم برای اد هریس انتخاب خوبی داشتن. نقش مرموز و منفی های اد هریس رو تورج مهرزادیان خیلی خوب میتونن بگن. برای میشل فایفر هم انتخاب خانم شکوفنده و غزنوی می‌تونه خوب باشه که الان خانم غزنوی انتخاب شده‌. این که از خانم رمضانپور هم برای لارنس استفاده شده با توجه به سابقه گویندگی ایشون بجای این بازیگر می‌تونه قابل قبول باشه. نازنین یاری هم خوب گفته جنیفر لارنس رو. اما نکته اینه که صدای رمضانپور و استاد طهماسب بهتر برای یک زوج قابل باور هست تا صدای خانم یاری و استاد طهماسب. این دوبله انتخاب های قابل قبولی داره. امیدوارم نتیجه کار هم خوب باشه. خانم رادپور فعالیت کمی در مدیریت دارن اما معمولا خوب دوبله می‌کنند.
بازگو کردن
 
 
+1 #1 mohsen 1396-08-08 09:56
حالا خوبه قبلا گوینده جنیفرلارنس سابقه گویندگی خوب به جایش رو داشته ولی من اولویت رو به نازنین یاری و بعد مینو غزنوی میدم ... خاویر باردم هم فیلمی ازش ندیدم... امیدوارم دوبله خوبی برای طرفداران فیلمی باشه.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تحلیل آمار سایت و وبلاگ